top of page

Dünyanın en büyük

meyhanesi.

Bizim ortam değişik; bol muhabbet, çok temas...

Meyhane Elsewhere gerçeğine en yakın online meyhane deneyimidir. Kendi yazılımımız gather-in'de dünyanın 6 kıtasından binlerce müdavimle buluşuyoruz.

Rakı el.png

Son projemiz Meyhaneler Sokağı, tıpkı gerçeği gibi insanların arkadaşlarıyla gelip yazılımımız gather-in'de ortalama 3 saat sohbet ettikleri eğlenceli online bir sokak projesi.

Vakt-i Kainat

Vakt-i Kainat, yerlerin en hızlı tükendiği global bir buluşma mekanı. 

 

Kimi müdavim Cumartesi sabahı 07:00'de kimi ise Pazar sabaha karşı 03:00'te aynı anda içiyor ve muhabbet ediyor. Kısacası 6 kıta 1 meyhanede buluşuyor.

YR_Photos-Temmuz-2.png
Vakt-i Kıraat

Vakt-i Kıraat, ehlikeyfi yazarlarla buluşturduğumuz bir seri. Okuyucu yazarla aynı sofrada oturup, muhabbet etme şansını yakalıyor.

Katılan yazarlar: Yekta Kopan, Mahir Ünsal Eriş, Ahmet Ümit, Ece Temelkuran,  Pınar Öğünç, Figen Şakacı, Murat Uyurkulak.

Vakt-i Nefaset

Vakt-i Nefaset, gastronomi meraklısı ahali ile şef, gastronomi erbabı ve yazarın buluşma yeri. Konuğumuzun verdiği meze tariflerini paylaşıyor, yapıyor ve meyhanede muhabbet eşliğinde afiyetle yiyoruz.

Katılan konuklar: Didem Şenol, Defne Koryürek, Vedat Milor

Hasan Şahintürk / Oyuncu

Melbourne, Sydney, Stockholm, Viyana, Londra, Cardiff, İstanbul, Çanakkale, Paris... “Hepimiz aynı meyhanedeyiz”. Güzel bir deneyimdi.

Yazılımımızı geliştirmek için her gün çalışıyoruz, her geldiğinizde yeni özelikler göreceksiniz. Bahşiş verenleriniz çok olsun.

 

E tabi bu vesileyle geçen gece vermeyi düşünüp, unutmuş olanlara da bahşiş sayfası butonunu hatırlatmış olalım.

YR_Photo-Oct-2.png
bottom of page