top of page
Gazino-Mailing01.gif

New Year Gazinosu

Tarih: 31 Aralık Cumartesi, 2022

Saat: 20:00-01:00

Yer: Ev Restaurant

İstanbul Elsewhere Yeni Yıl Gazinosu'nu sunar! 2022'nin büyük finali için Londra'da, İstanbul tarzı bir "gazino"da buluşuyoruz.

png.png

Ücret
Ön Masa £150.00
Genel Satış £125.00

Program

DJABBAR BABA Music

Büyürken geleneksel bir müzisyen olarak Kürt, Anadolu, Romani ve Balkanlara odaklanan Djabbar Baba, geleneksel şarkıları alıp füzyon tarzı yaratarak kendi grubunu kurdu. İstanbul'da sokak çalgıcılığı yapmaya başlayan Djabbar, Londra ve Hindistan'a gitti. 2011'de Londra'da "The Turbans" ile çalmaya başladı ve dünyanın dört bir yanına turneye çıktı. Djabbar Baba, batıya bir Ortadoğu Ruhu getirdi.


THE ODD BEATS Band

Türk halk müziğinin ve karşı konulamaz Balkan dans ritimlerinin Boğaz'ı aşan karışımı, Yunan Rebetiko'nun kıvrımlı izleri ve İskoç ezgileriyle harmanlanıyor.
Şarkıcı Dila V'nin güçlü vokali ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ön plana çıkarken, Fati Ebrem'in girift gitar çalma tarzı ve wah wah pedalının kendine has kullanımıyla The Odd Beats, deneyimleyenleri kendine hayran bırakıyor. Müzikleri, sizi deli gibi dans ettiren doğu perküsyonları ve güçlü etnik ritimlerle süsleniyor.SUAT EROĞLU Comedian & MC

Yeni Yıl… En çok dillendirilen dilekler; aşk,sağlık,para,mutluluk.
Aşkın, sağlığın,paranın ve mutluluğun en komik hallerini anlatan Suat Eroğlu Yılbaşı Gazinosu’nda.HAREM OF NO ONE Drag Show

İlk etkinliklerinden beri, her ay düzenli olarak kabare şovları, partiler, yemekler ve topluluk buluşmaları organize eden Harem of No One, her şovda yeni bir tema ile sahneye çıkıyor ve performansları aracılığıyla ortaya çıkardıkları hikayeyi hem bilen ve tanıyanlara, hem de keşfetmek için gelmiş olanlara sunuyor, kısacası her şeyi queerleştiriyorlar! 


DİDEM DİDOR Singer

Londra merkezli Türk şarkıcı, söz yazarı ve kemancı Didem, cazdan Türk retro popuna ve Anadolu ezgilerine kadar çeşitli müzikal etkilere sahip performanslar sergiliyor. 2012'den bu yana İngiltere sahnelerinde kendi projesinin yanı sıra çeşitli müzik projelerinde performans sergileyen Didem, Fatih Ebrem ve Taha Turan gibi tecrübeli ve başarılı müzisyenlerle çalışıyor. Müzikleri sizi 80'ler 90'lar senteziyle geleneksel Türk alaturkası ve ethno pop-jazz'ın müzikal ifadelerinin alışılmadık füzyonuyla bir yolculuğa çıkarıyor.


After Parti

Toby Kind ile Türkçe Pop’un Altın Çağı DJ Set
After parti yine aynı adreste no:99, Ev Bar'da olacak.

Menü

Meze Tabağı 5 soğuk, 2 sıcak meze
Ana yemek Yanında patates kızartması veya salata seçeneği ile
Tatlı
Sıcak içecek
Kişi başı 25cc Yeni Rakı
Ya da kişi başı 1 şişe şarap.

*Çocuk kontenjanı 15 kişi ile sınırlı olup 7 yaş ve üzeri çocuklar için genel bilet satışında geçerlidir. Çocuklar için alkolsüz menü sunulmaktadır.

bottom of page